Aicinām zemnieku saimniecības kļūt par projekta GrassLIFE 2.0 partneriem! 

Lai turpinātu GrassLIFE iesākto darbu dabisko zālāju atjaunošanai, Latvijas Dabas fonds meklē jaunas saimniecības, kurām rūp mūsu dabiskie zālāji un kuras ir gatavas kļūt par GrassLIFE 2.0 projekta partneriem. Partneri sadarbībā ar projekta īstenošanā iesaistītajiem ekspertiem atjaunos un saglabās savus dabiskos zālājus un pilnvērtīgi integrēs tos saimniecības ražošanas sistēmā.

Vairāk par projektu GrassLIFE 2.0 un pieteikšanos uzziniet šeit.

Kāda ir projekta GrassLIFE partneru pieredze un ieguvumi, piedaloties projektā? Stāsta mūsu partneri. 

Jurijs Prokofjevs, SIA “Sita Nature park”

Projekta GrassLIFE partneris

Projekts GrassLIFE manai saimniecībai un pļavām deva jaunu elpu. Ganāmpulks no pieciem lopiem izaudzis līdz 125. Ja ir ideja, skaidrs plāns un cilvēks zina, ko grib, ar Eiropas Savienības LIFE programmas finansiālo atbalstu var attīstīt kārtīgu saimniecisko darbību īpaši aizsargājamās dabas teritorijās, kas tikai pašu spēkiem būtu gandrīz neiespējami. LIFE programma un dalība šādos projektos ir milzīgs atbalsts. Tikai jādara! Turklāt projekta GrassLIFE2.0 dalībniekiem liels ieguvums būs projekta GrassLIFE gūtā pieredze un mācības.


Gavaru ģimene, SIA “Andruks”

Projekta GrassLIFE partneri

Dalība projektā GrassLIFE bija labs lēmums, pat ja sākumā bija nedaudz šaubas. Protams, ka noslēgtais līgums uzliek zināmu atbildību, bet guvums ir daudzas reizes vērtīgāks. Mūsu saimniecībā tās ir ziedošas pasaku pļavas, jauni, līdzīgi domājoši draugi, ļoti zinoši zālāju eksperti, atsaucīgi un pretimnākoši projekta vadītāji Latvijas Dabas fondā. Nepalaidiet garām iespēju no jauna iemīlēties savā pļavā!


Jānis Kravalis, saimniecība “Piekrastes”

Projekta GrassLIFE partneris

Tādi projekti kā GrassLIFE ir iespēja sakārtot savu sētu, savu vidi un, palīdzot dabai, tikt arī pie sava saimnieciskā ieguvuma. Tie dod finansiālu ieguvumu saimniecības kopbudžetam, var veidot ainavu, atbrīvot teritoriju no krūmiem, kāds uzbūvē tiltu, lai govis tiek uz jaunām ganībām, cits var vairāk piesaistīt tūristus. Tā ir saimniecības konkurētspējas paaugstināšana.

Dalīties:

Finansē

Partneri

Komunikācijas partneri