Semināri zemes īpašniekiem "Gribu pļavu!"

Daudzi zemes īpašnieki - gan lauku iedzīvotāji, gan pilsētnieki ar lauku īpašumiem, gan vasaras māju saimnieki - arvien biežāk vēlas gludā mauriņa vietā redzēt košu puķu pļavu. Tāpat aug interese par to, kā aizaugušā un neapsaimniekotā pļavā atgriezt dzīvīgumu un sugu daudzveidību. Tāpēc projekts GrassLIFE jau otro gadu plāno aicināt visus interesentus uz seminārim "Gribu pļavu!"

Šī gada semināri ir iecerēti kā turpinājums 2019. gada semināriem. Pieņemsim arī interesentus, kas nepiedalījās 2019. gada semināros, bet vēlamas priekšzināšanas, kuras var iegūt, noskatoties 2019. gada semināru ierakstus.  

Interese turpināt mācības par pļavu atjaunošanu un apsaimniekošanu ir liela, un mūsu aptaujātie interesenti vēlas šogad piedalīties gan lekcijās par pļavu atjaunošanu, gan praktiskās nodarbībās dabā.

Tā arī plānosim, bet konkrētus datumus šobrīd vēl neizziņosim. Norises vietas šī gada semināriem būs divas projekta teritorijas – Abavas senleja un Ziemeļgauja.  Abavā apmeklēsim projekta saimniecību “Drubazas” un Ziemeļgaujā projekta demonstrējumu saimniecību - dabas saimniecību "Bekas".

Visi dalībnieki, kas piedalījās 2019. gada semināros, saņems tiešu uzaicinājumu.

Sekojiet paziņojumiem www.grasslife.lv un LDF sociālajos tīklos!

Drubazu pļava
Dalīties: