Kampaņas "Daba neko nav atcēlusi!" noslēgums parkveida pļavā kopā ar Ainaru Mielavu

Jau kopš jūnija Latvijas Dabas fonds un tā dabisko pļavu atjaunošanas projekts GrassLIFE kampaņā “Daba neko nav atcēlusi!” aicināja iepazīt Latvijas dabu, iedziļinoties dabiskās pļavas norisēs kā īpašos pasākumos. Devīze “Daba neko nav atcēlusi!” atgādināja ikvienam, ka laikā, kad pastāv daudzi ierobežojumi, tiek atcelti pasākumi, festivāli un ceļojumi, dabā viss turpinās un tajā katrs var atrast aizraujošas norises. Noslēdzot kampaņu un atvadoties no vasaras kopā ar dabisko pļavu, Latvijas Dabas fonds aicināja uz īpašu pasākumu 5. septembrī  - "Ainavu tūri 2020 parkveida pļavā" kopā ar mūziķi Ainaru Mielavu.

Daba neko nav atcēlusi! Pasākums ar pārgājienu, pikniku un koncertu apliecināja, ka tajā var piedzīvot daudz un skaisti! 5. septembra pasākuma "Ainavu tūre 2020 parkveida pļavā" dalībnieki kopā ar dabas aizsardzības ekspertu Viesturu Lārmani devās pārgājienā pa parkveida pļavām Ziemeļgaujā, iepazīstot šo reti sastopamo un iespaidīgo biotopu. Pēc izzinošās pastaigas un vieglas maltītes viesus priecēja mūziķa Ainara Mielava uzstāšanās. Paldies visiem, kuri piedalījās, organizēja un sajūsmināja!

Kā mums gāja pasākumā? Fotogrāfa Kaspars Teilāna bildes un operatora Andra Kudora video izstāstīs!

VIDEO TUTORIALS

Take full control over your website with our new exciting page builder. You'll be grinning in delight when you see just how easy it is to create stunning layouts with little effort.

Dalīties: